Verdeling via WoningNet/DAK
Al onze woningen worden verdeeld via WoningNet (tegenwoordig DAK). We hebben te maken met ingewikkelde en vaak veranderende wet- en regelgeving. Bijvoorbeeld bij het bepalen van de huurprijs, voorwaarden waar een woningzoekende aan moet voldoen (qua inkomen en gezinssamenstelling) en voorrangsregelingen. Inge: “Heel fijn dat WoningNet/DAK de verdeling voor ons regelt. Dat is efficiënt en eerlijk. Wij moeten vervolgens de woning in orde maken, bezichtigingen organiseren, gegevens van de woningzoekenden controleren, duidelijke afspraken maken, huurcontracten opstellen en nog veel meer.”
Schrijf u in bij WoningNet/DAK!
Wachttijden voor een sociale huurwoning zijn lang. Inge adviseert iedereen om zich in te schrijven bij WoningNet/DAK. “Het is bekend dat jongeren lang moeten wachten op een woning. Zij kunnen zich vanaf 18 jaar inschrijven als woningzoekende. Maar niet iedereen beseft dat seniorenwoningen ook aangeboden worden via WoningNet/DAK. En daar geldt ook een wachttijd voor. Dus wilt u op termijn verhuizen naar een andere (senioren)woning? Schrijf u op tijd in bij WoningNet/DAK!”
Werkplezier
Inge: “Mijn werk is leuk door het persoonlijk contact met allerlei mensen. Het geeft me een goed gevoel als ik anderen kan helpen. Ik heb fijne collega’s waarmee ik goed kan samenwerken. Elke werkdag is anders, omdat elke woning en elke woningzoekende anders is.”
Inge is oprecht geïnteresseerd in anderen en een betrokken collega in het team. Zij heeft veel werkervaring en is bekend met de eigen sfeer en cultuur van de verschillende dorpen waar wij actief zijn. Dankzij haar inzet vinden veel woningzoekenden bij ons een thuis in het dorp.