over ons Nieuws Ontmoet onze huurders

Even doorbijten nog voor bewoners aan de Vijverlaan

Leestijd: 2 min

Erik woont nu zo’n dertig jaar in een woning aan de Vijverlaan. Op dit moment wordt er groot onderhoud uitgevoerd in het complex. De woningen worden binnen en buiten flink opgeknapt met een comfortabel en duurzaam resultaat. Erik vertelt hoe hij dit ervaart.

“Ik woon in een heerlijke woning. Eerst woonde ik boven, maar nu ik beneden woon geniet ik nog meer van het groen en heb ik meer contact met andere bewoners. Ik ben een echte Vreelander en trots op ons dorp. Als het nodig is ben ik zo op het Leidseplein of ergens anders. Maar alles wat ik nodig heb is hier in het dorp.”

Overlast

Erik zit al drie maanden midden in de werkzaamheden: “De uitvoering van de werkzaamheden valt me zwaarder dan vooraf gedacht. Groot onderhoud is natuurlijk nooit fijn voor bewoners. Ik heb mijn lamellen dicht, omdat ik niet kan wennen aan mensen die langs mijn raam lopen. Of vreemde mensen in mijn huis. Dus ik geef straks een feestje als de werkzaamheden klaar zijn en de steigers weggaan.”

Klankbordgroep

Erik zit in de klankbordgroep voor het project Vijverlaan. “Ik denk graag mee. Elke woning is anders en elk huishouden is anders. Dus vaak is maatwerk nodig. Hoe goed we ook plannen en samenwerken, uitdagingen zijn onvermijdelijk. Gelukkig is dat bespreekbaar met de aannemer en Vecht & Omstreken. De lijntjes zijn kort. Fijn dat er naar me geluisterd wordt. Ook fijn dat ik de mooie voordeur zelf kon kiezen.”

Foto van de nieuwe voordeur