Random-4

Nieuwsbrief

Inschrijven

HomeNieuws201202Woningkrant verdwijnt per 1 april

Woningkrant verdwijnt per 1 april

De krant wordt steeds minder gebruikt. Ruim 97% van de mensen reageert al via internet op woningen. Het aanbieden en reageren via internet werkt sneller en nauwkeuriger. Het aanbodproces wordt afgestemd op de individuele wensen van de woningzoekende. De krant verdwijnt en de corporaties gaan zich concentreren op de digitale dienstverlening. Dit levert bovendien milieuwinst en kostenbesparing op.

Hoe vindt u een woning na het verdwijnen van de Woningkrant? Via www.woningnet.nl kunt u snel zien of er passende woningen beschikbaar zijn. De digitale dienstverlening wordt steeds verder uitgebreid.

Hoe helpen wij mensen die geen computer hebben? Heeft u geen computer? Dan kunt u contact opnemen met de klantenservice van WoningNet op telefoonnummer: 0900 202 3072 (10 cent per minuut). U kunt hen bellen van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur. U kunt zich tijdens kantooruren ook melden aan onze balie. Dan helpen wij u bij het reageren op het woningaanbod.

Kunnen woningzoekenden nog wel een woonbon insturen? Nee, de woonbon verdwijnt met de afschaffing van de papieren Woningkrant.

Verandert de reactietermijn? Nee, de termijn om te reageren verandert niet.

Verdwijnt de reactielijn ook? Nee, het blijft mogelijk telefonisch te reageren op een woning via telefoonnummer: 0900 11 22 369 (€ 0,50 per minuut).